kurs języka angielskiego dla dzieci warszawa ursynów

Otwarte Centrum Edukacyjne Warszawa

Kurs języka angielskiego dla dzieci Ursynów

W kameralnej, przytulnej lokalizacji Otwartego Centrum Edukacyjnego na Ursynowie w Warszawie możesz skorzystać z licznych kursów języka angielskiego – warsztatów skierowanych do uczennic i uczniów w wieku szkoły podstawowej.

Znalezienie pasji i rozwój zainteresowań uczniów są niezwykle ważne w Otwartym Centrum Edukacyjnym w Warszawskim Ursynowie. Stworzyliśmy w tym celu program warsztatów i kursów języka angielskiego. 

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu. Wszystkie tematy, z których każdym zajmujemy się przez miesiąc, dotyczą spraw, które są dzieciom szczególnie bliskie i ciekawe dla nich. Każdy blok zaczyna się od sprawdzenia, ile Uczniowie wiedzą już na dany temat. Następny krok to wprowadzenie słownictwa i struktur, przy użyciu zróżnicowanych metod i technik pracy: kart obrazkowych, kart pracy, zadań ruchowych, piosenek. Ostatnia część bloku to utrwalanie i wykorzystywanie poznanego słownictwa i struktur w zadaniach komunikacyjnych (rozmowy, krótkie dialogi), grach i projektach językowo-plastycznych.

  • Anglojęzyczne Projekty Edukacyjne dla klas 1-3 – kurs angielskiego 1-3
  • Anglojęzyczne Projekty Edukacyjne dla klas 4-6 – kurs angielskiego 4-6
  • kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego,

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Anglojęzyczne projekty i kursy dla klas 4-6 w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

kurs języka angielskiego dla dzieci warszawa ursynów

Anglojęzyczne projekty i kursy dla klas 1-3 w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Przewiń na górę