psycholog dla dzieci warszawa ursynów

Otwarte Centrum Edukacyjne Warszawa

Psycholog dla dzieci Ursynów

W kameralnej, przytulnej lokalizacji Otwartego Centrum Edukacyjnego na Ursynowie w Warszawie możesz skorzystać z psychologa dla dzieci – warsztatów skierowanych do uczennic i uczniów w wieku szkoły podstawowej.

Jeśli potrzebujesz wsparcia – zarówno w przyswajaniu szkolnych wiadomości i umiejętności, jak i w radzeniu sobie ze szczególnymi sytuacjami, zdarzeniami, jakie napotkałeś lub napotkałaś na swojej drodze, a może po prostu chcesz porozmawiać – w Otwartym Centrum Edukacyjnym możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy:

  • zajęcia wspierające dla dzieci, które potrzebują pomocy w odnalezieniu się w szkolnym świecie,
  • tutoring edukacyjny – podczas indywidualnych spotkań pomożemy Ci zaplanować Twoją naukę oraz wesprzemy Cię w ewentualnych trudnościach.
  • kurs efektywnej nauki, który nauczy Cię jak się uczyć i organizować sobie środowisko pracy, przeprowadzi Cię przez meandry planowania i samodzielnej nauki, a przede wszystkim zainspiruje Twój umysł,
  • indywidualne konsultacje psychologiczne.

Indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Tutoring edukacyjny

Kurs który nauczy Cię jak się uczyć i organizować sobie środowisko pracy, przeprowadzi Cię przez meandry planowania i samodzielnej nauki, a przede wszystkim zainspiruje Twój umysł, w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

psycholog dla dzieci warszawa ursynów

Kurs który nauczy Cię jak się uczyć i organizować sobie środowisko pracy, przeprowadzi Cię przez meandry planowania i samodzielnej nauki, a przede wszystkim zainspiruje Twój umysł w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Kurs przygotowujący dla dzieci, które potrzebują pomocy w odnalezieniu się w szkolnym świecie w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Przewiń na górę