Otwarte Centrum Edukacyjne więcej niż szkoła

Otwarte Centrum Edukacyjne Warszawa

Kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty Ursynów

W kameralnej, przytulnej lokalizacji Otwartego Centrum Edukacyjnego na Ursynowie w Warszawie możesz skorzystać z licznych kursów przygotowujących uczniów do egzaminu ósmoklasisty – warsztatów skierowanych do uczennic i uczniów w wieku szkoły podstawowej.

Znalezienie pasji i rozwój zainteresowań uczniów są niezwykle ważne w Otwartym Centrum Edukacyjnym w Warszawskim Ursynowie. Stworzyliśmy w tym celu program warsztatów i kursów przygotowujących do egzaminu 8-klasisty. 

Egzamin ósmoklasisty to często pierwszy egzamin w życiu młodego człowieka. Przygotowaliśmy dla Was autorskie kursy przygotowujące uczniów i uczennice kompleksowo do egzaminów 8-klasisty oraz pomagają radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym. Nasze kursy ósmoklasisty mają unikatową formułę zajęć grupowych połączonych z zajęciami indywidualnymi, pozostajemy też w stałym kontakcie z Uczniami naszego Otwartego Centrum Edukacyjnego w Warszawie. W naszej ofercie znajdziecie:

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z matematyki w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Elżbieta Mika

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Przewiń na górę