Otwarte Centrum Edukacyjne Warszawa

Zajęcia muzyczne dla dzieci Ursynów

Witaj na naszej stronie poświęconej zajęciom muzycznym dla dzieci w Warszawie, szczególnie w dzielnicy Ursynów. Jesteśmy dumni z naszej oferty edukacyjnej, która rozwija pasję muzyczną dzieci i pomaga im odkrywać świat dźwięków.

W kameralnej, przytulnej lokalizacji Otwartego Centrum Edukacyjnego na Ursynowie w Warszawie możesz skorzystać z licznych zajęć muzycznych dla dzieci – kursów i warsztatów skierowanych do uczennic i uczniów w wieku szkoły podstawowej. Zapraszamy do kontaktu! 

Nasze zajęcia muzyczne w OCE na Ursynowie są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy kochają muzykę i potrafią ją przekazywać dzieciom w ciekawy i przystępny sposób. Oferujemy różnorodne programy na różnych poziomach zaawansowania, dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.

Co oferujemy?

  • Lekcje gry na instrumentach: fortepianie, keyboardzie, gitarze i więcej.
  • Naukę teorii muzycznej i czytania nut.
  • Rozwijanie umiejętności wokalnych i śpiewu.
  • Zajęcia rytmiczne i muzyczne zabawy.

Dla kogo przeznaczamy zajęcia muzyczne:

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest początkującym muzykiem czy ma już pewne umiejętności, zapewniamy spersonalizowane podejście i pomoc w rozwoju muzycznym.

Zajęcia muzyczne dla dzieci w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, dzielnica Ursynów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i umówienia się na darmową lekcję próbną. Pomóż swojemu dziecku odkryć piękno muzyki i rozwijaj jego talenty muzyczne z nami.

 

 

Przewiń na górę