Otwarte Centrum Edukacyjne więcej niż szkoła

Otwarte Centrum Edukacyjne Warszawa

Edukacja domowa dla dzieci Ursynów

W kameralnej, przytulnej lokalizacji Otwartego Centrum Edukacyjnego na Ursynowie w Warszawie możesz skorzystać z licznych programów do edukacji domowej swojego dziecka – warsztatów skierowanych do uczennic i uczniów w wieku szkoły podstawowej.

Różne dziedziny naukowe przenikają się wzajemnie i nie powinny być uczniom ograniczane do zamkniętego zbioru zagadnień, które należy opanować. Metoda projektów pozwoli Wam doświadczyć z jednej strony komplementarności zagadnień, których się uczycie na danym poziomie nauczania, z drugiej strony rozwinąć te dziedziny, które naprawdę Was interesują! Przychodząc na nasze zajęcia w Otwartym Centrum Edukacyjnym i ucząc się w ten sposób, rozwiniesz również kompetencje uważane za kompetencje przyszłości, m.in. kompetencje społeczne. Nauczysz się współpracować w zespole, planować swoją pracę oraz po prostu nauczysz się uczyć! Sprawdź naszą ofertę zajęć projektowych:

  • projekty edukacyjne kierowanych zarówno do dzieci z edukacji domowej jak i tych, które pragną dalej rozwijać się po szkole,
  • kursy języka angielskiego uczących języka w nieszablonowy sposób przy zastosowaniu metody projektu.

Projekty i kursy do edukacji domowej dzieci w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Agnieszka Maksymiuk

Kurs języka angielskiego metodą projektu w Otwartym Centrum Edukacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Przewiń na górę