Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs z języka angielskiego?

Kursy języka angielskiego w Warszawie już od najmłodszych lat!

Nie jest tajemnicą, że angielski jest najbardziej rozpowszechnionym językiem świata i większość z nas potrafi się nim w mniejszym lub większym stopniu posługiwać. Ze względu na jego przydatność, oczywistym jest, że niejeden rodzic chce, aby jego dziecko zapoznało się z nim od najmłodszych lat. Najlepszym rozwiązaniem są więc kursy języka angielskiego, które oprócz samej nauki oferują także solidne przygotowanie do egzaminów.

Wprowadzenie nauki języka angielskiego już od bardzo młodego wieku dziecka jest świetnym rozwiązaniem, które w przyszłości zaowocuje wieloma korzyściami. Poza nauką w szkole, kursy językowe dają dziecku dużo możliwości. Skutecznie mogą zaszczepić w nim zainteresowanie oraz chęć nauki języka angielskiego. Otwarte Centrum Edukacyjne na Ursynowie w Warszawie proponuje zajęcia skierowane do uczennic i uczniów w wieku szkoły podstawowej już od pierwszej klasy. Dzieci w tym wieku posiadają niezwykłą łatwość przyswajania nowego języka, dlatego jest to idealny moment na zapisanie ich na profesjonalny kurs angielskiego.

Jakie korzyści daje kurs języka angielskiego w tak wczesnym wieku?

Zastanawiając się nad zapisem dziecka na kurs językowy z angielskiego można zastanawiać się czy na pewno nie wystarczą mu lekcje w szkole, lub czy nie warto douczać pociechy w domu. Zajęcia podczas kursu językowego dają jednak pewne korzyści przez które warto zapisać dziecko na lekcje dodatkowe. Zalety te to m.in.:

– nauka z profesjonalnymi nauczycielami, którzy doskonale znają język i wiedzą jak skutecznie nauczyć języka angielskiego,
– praca w grupie dająca dzieciom większe możliwości rozwojowe i komunikacyjne,
– nauka poprzez zabawę
– kreatywne zajęcia oraz zadania sprawiające radość w trakcie trwania kursu,
– przygotowanie do starszych klas i egzaminu ósmoklasisty,

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego Ursynów

Zajęcia w ramach kursu językowego w szkole podstawowej powinny jednocześnie przygotowywać dziecko to egzaminu ósmoklasisty w jakim przyjdzie się mu zmierzyć. Odpowiednio dobrany program kursu oprócz przygotowania do zaliczenia testu pomoże pokonać stres towarzyszący pierwszemu tak poważnemu egzaminowi. W tym przypadku celem kursu proponowanego przez Otwarte Centrum Edukacyjne w Warszawie jest:

  • biegłe rozwiązywanie zadań testowych,
  • usystematyzowanie wiedzy,
  • efektywne zarządzanie czasem egzaminacyjnym,
  • samokształcenie,

Odpowiednia placówka kursu języka angielskiego w Warszawie

Zapał dziecka do nauki może być bardzo szybko osłabiony jeżeli zajęcia nie będą sprawiać mu przyjemności. Dlatego podczas wyboru miejsca w którym będzie miał odbywać się kurs angielskiego należy zwrócić uwagę na poziom jaki dana placówka oferuje. Otwarte Centrum Edukacyjne na Ursynowie posiada wyłącznie wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego, którzy skutecznie nauczają i zachęcają dzieci do wspólnej pracy. Zajęcia prowadzone w odpowiednich grupach wiekowych dają duże możliwości rozwojowe oraz sprawiają dziecku przyjemność z nauki.

Przydatne linki

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs z języka angielskiego?
Przewiń na górę